Subregionalne Centrum Wsparcia Opiekunów
Nieformalnych Osób Niesamodzielnych

Godziny otwarcia : 7:00 - 15:00
  Infolinia 24h/7dni : 14 688 00 43

Wypożyczalnia sprzętu

Dostępny w wypożyczalni sprzęt medyczny i pielęgnacyjny wypożyczany będzie w kolejności zgłoszeń, bezpłatnie na okres nie przekraczający 90 dni (w szczególnych przypadkach istnieje możliwość wydłużenia okresu wypożyczenia). W ofercie wypożyczalni znajdą się m.in. wózki inwalidzkie, materace przeciwodleżynowe, łóżka rehabilitacyjne, balkoniki, akcesoria ułatwiające kąpiel, kule, i laski, ortezy, chodziki a także koncentratory tlenu, rotory, podnośniki transportowo-kąpielowe i inne.

W ramach wypożyczalni przewidziano wyposażenie osób niesamodzielnych w urządzenie do teleopieki wyposażone w przycisk alarmowy, który pozwala osobie niesamodzielnej połączyć się z Centrum Zdalnej Opieki Medycznej i wezwać pomoc. Urządzenie to umożliwia zdalne monitorowanie osoby niesamodzielnej w tym obłożnie chorych, seniorów, osób niepełnosprawnych przez wyszkolony personel medyczny.

Poniżej prezentujemy Państwu Regulamin Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego w Subregionalnym Centrum Wsparcia Opiekunów Nieformalnych Osób Niesamodzielnych Bezpieczna Przystań.

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI

WZÓR UMOWY WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU

WYKAZ SPRZĘTU

OPASKA ŻYCIA